You are here
Home > Biust > Sposoby na bezoperacyjne powiększanie biustu

Sposoby na bezoperacyjne powiększanie biustu

Która z nas nie chciałaby powiększyć biustu? Z pewnością duża część stwierdzi, że mogłyby być nieco większe. Najpowszechniej nie zależy nam na uzyskiwaniu spektakularnych rozmiarów, a na wyraźniejszym zaznaczeniu naszej kobiecości. Metody chirurgiczne lub inne z pogranicza kosmetyki i medycyny mogą nas przerażać ze względu na rekonwalescencję, ból, niepewność efektów czy cenę. Jakie sposoby możemy więc wykorzystać aby cieszyć się większym biustem bez cierpienia?

Bezoperacyjne powiększanie biustu

Powiększenie piersi bez zastosowania skalpela niektórym osobom wydaje się niemal niemożliwe. Warto jednak zauważyć, że na piękny wygląd biustu składa się wiele elementów. Z pewnością czas i pojawiające się efekty starzenia się skóry nie wpływają korzystnie również na rozmiar. Powierzchnia naszych piersi powinna być nawilżona i odżywiona. Mięśnie odpowiedzialne za ich utrzymywanie elastyczne i silne, dzięki czemu cały biust będzie uniesiony. Jak to osiągnąć? Jakie są skuteczne metody na bezoperacyjne powiększanie biustu?

Masaże i maseczki – możemy takie zabiegi wykonywać samodzielnie w domu. Wówczas właściwie nic nie będą nas kosztować. Niekiedy warto również udać się do gabinetu kosmetycznego. Wiele pań jest zadowolonych z rezultatów jakie osiągnąć można dzięki wykonaniu ujędrniającego masażu piersi oraz maski gipsowej. W przypadku wszelkich zabiegów kosmetycznych, które mają poprawić wygląd piesi niezwykle istotna jest systematyczność.

Kremy i serum – takie kosmetyki z przeznaczeniem do biustu zawierają liczne dobroczynne dla tej części ciała substancję. W poprawie wyglądu, pojędrnieniu i powiększeniu piersi pomogą tam takie składniki jak kolagen, kwas hialuronowy, kofeina, złoto koloidalne, gliceryna, witamina E czy wyciąg z zielonej herbaty. Warto dokładniej przeanalizować skład zanim dokonamy zakupu, najlepiej kupić kosmetyk o naturalnym składzie, jak Frashe.

Maści – są to preparaty dostępne w aptekach. W ich składzie znajdziemy skondensowaną formę substancji, która wspiera prawidłowy i piękny wygląd piersi. Dodatkowo pomaga w jej ujędrnianiu. Możemy zdecydować się na maść z kwasem hialuronowych czy z kolagenem. Warto również postawić np. na witaminę E, która zniweluje procesy starzenia się skóry.

Tabletki na powiększenie piersi – to kontrowersyjna metoda. Najpowszechniej są to suplementy diety, bogate w witaminy. Mogą zawierać również kolagen. Badania wskazują, że ich regularne stosowanie wspiera piękny wygląd piersi, ich ujędrnienie i powiększenie dzięki działaniu od wewnątrz.

Stosowanie nie chirurgicznych sposobów a efekty

Domowe, gabinetowe czyli nie chirurgiczne sposoby na powiększenie piersi wymagają stosunkowo długiego czasu stosowania zanim zaobserwujemy pierwsze rezultaty. Jednak działania takie z pewnością pomogą nam w uniknięciu skalpela. Gdy efekty będą widoczne nie warto rezygnować z działań pielęgnacyjnych, gdyż nie są one trwałe i wymagają regularnego stosowania. Nasze piersi będą zdecydowanie lepiej nawilżone, jędrniejsze, uniesione i pełniejsze.

Bibliografia:

1. Thornfeldt C., Cosmeceuticals containing herbs: fact, fiction, and future, 2005
2. Sarwer D.B., Crerand C.E., Body image and cosmetic medical treatments, 2004
3. Sarwer D.B., LaRossa D., Bartlett S.P., Low D.W., Bucky L.P., Whitaker L.A., Body image concerns of breast augmentation patients, 2003

Sposoby na bezoperacyjne powiększanie biustu
4.8 (95%) 4 ocen

6 komentarzy do “Sposoby na bezoperacyjne powiększanie biustu

  1. ostatnio kupiłam specjalną oliwkę do masażu piersi, która ma przyśpieszyć powiększenie biustu . zobaczymy czy faktycznie jest taka skuteczna .

  2. Pewnie operacja jest najskuteczniejszą metodą, ale ja zdecydowanie wolę naturalne metody. Sama korzystam z kremu ujędrniającego do biustu frashe i jestem bardzo zadowolona. 🙂

  3. Bo frashe na razie jest dostepne tylko przez internet pewnie dlatego ze to nowy kosmetyk ale to nawet wygodniejsze 😉

  4. No i super czasami po rpostu brakuje skórze na biuście ujędrnienia i krem rozwiązuje sprawę
    Czemu frashe nie ma w aptekach?

  5. Ja tam nie wierzę w bezoperacyjne powiększenie biustu. Biust Można ujędrnić, podnieść, ale nie powiększyć.
    Ale oczywiście ujędrnienie też jest ważne 🙂

Dodaj komentarz

Top
powiekszanie-piersi.net.pl