You are here
Home > Biust > Czy warto sięgać po tabletki na powiększanie biustu?

Czy warto sięgać po tabletki na powiększanie biustu?

tabletki hormonalne na powiększenie biustu

Jeśli któraś z nas nie akceptuje swoich piersi, które dla wielu kobiet są najważniejsza częścią ciała możemy sięgnąć po tabletki na powiększenie biustu, których w internecie znajdziemy wiele rodzajów, ale działających preparatów jest niewiele, ponieważ nie wszystkie tabletki powiększające do biustu mają odpowiedni skład, który zapewni zadowalające efekty, do których każda z nas oczywiście dąży. Poniżej przedstawiono wszystkie informacje, które są potrzebne do rozpoczęcia korzystania z tabletek na powiększenie biustu.

Powiększanie biustu tabletki – kiedy warto po nie sięgnąć?

Wskazania:

powiększanie biustu tabletkiTabletki na powiększenie biustu są przeznaczone dla każdej kobiety, która nie akceptuje swoich piersi, które są dla nas takie ważne. Jeśli nie podoba ci się twój biust powinnaś zacząć korzystać z naturalnych sposobów powiększenia piersi. Tabletki na powiększenie biustu polecane są w szczególności kobietom, które z jakiegoś powodu nie mogą stosować kremów na ujędrnienie i powiększenie biustu.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest oczywiście wrażliwy żołądek, który może przysporzyć wiele problemów. Jeśli choroby układu trawiennego nie pozwalają nam na zażywanie tabletek tego typu również nie należy ich spożywać. W przypadku, gdy występują problemy z żołądkiem lub choroby należy udać się do naszego lekarza, który powie nam, czy konkretne tabletki nam nie zaszkodzą.

Tabletki antykoncepcyjne a powiększenie biustu

Tabletki, w których zawarte są estrogeny, czyli tabletki antykoncepcyjne, mogą wpłynąć na powiększenie naszego biustu. Piersi podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych mogą, lecz nie muszą być większe. Pamiętać należy, że obok poprawy rozmiaru biustu, tabletki antykoncepcyjne mają wpływ na wiele innych narządów w ciele kobiety. W niektórych przypadkach oprócz powiększenia piersi mogą pojawić się obrzęki, uczucie pełności i ciężkości całego organizmu oraz szereg innych skutków opisywanych przez producenta tabletek w ulotce dołączonej do leku.

Tabletki hormonalne na powiększenie biustu

Wiele źródeł podaje, że tabletki hormonalne nie powinny być stosowanie na powiększenie biustu, ponieważ nie dają one stałego efektu, a stosowanie hormonów bez ścisłego nadzoru lekarza może być bardzo niebezpieczne, ponieważ jest to ingerencja w nasz organizm, która może wywołać skutki uboczne, których możemy bardzo żałować.

Tabletki na powiększenie biustu, czy krem?

Kremy oraz ich odpowiednie wmasowanie w skórę na piersiach może zapewnić nam dużo lepsze oraz szybsze efekty. Na rynku dostępnych jest wiele balsamów, ale tylko nie które mogą dać nam efekty, których oczekujemy. Poniżej zostały opisane składniki, które są potrzebne, aby nasz krem na piersi dawał odpowiednie rezultaty. 

 • Mieszanka ziół, która jest najmocniejsza w działaniu powiększającym spośród większości dostępnych składników. Mówimy tutaj o takich ziołach jak: acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z pąków, kofeina, dipalmitoyl hydroxyproline.
 • Witamina E. Ten składnik pomaga nawilżyć skórę oraz wygładza ją.
 • Składnikiem, bez którego kremy ujędrniające do biustu nie mogłyby dawać zadowalających efektów jest kofeina.
 • Ceramide 6, czyli rodzaj tłuszczu, który znajduje się w naszej warstwie rogowej naskórka, przez co zmiękcza i kondycjonuje skórę.
 • Ważną rzeczą dla kształtowania kobiecej sylwetki, w tym biustu są fitoestrogeny, czyli kobiece hormony zawarte w roślinach.

Jeśli  będziemy używali odpowiedniego kremu na piersi – tabletki powiększające do biustu mogą być mniej efektownym wyborem. Oczywiście należy wybierać kremy, które mają naturalny skład oraz mamy pewność, że nie będą działały nieprawidłowo na naszą skórę.

Podsumowując, jeśli nie możesz korzystać z kremu lub balsamu, to tabletki powiększające do biustu będą świetną alternatywą, ponieważ są one podobne w działaniu, ale jednak nie mogą dać tak dobrego efektu, jak kremy.

Bibliografia:

1. Lee Y.A., and Seo R.S., Analysis of Natural Ingredient Cosmetic Image Using Natural Ingredients-containing Cosmetics for Women, 2012
2. Coleman S.R., Structural fat grafts: The ideal filler? 2001
3. Pastucha M., Rzepa T., Modrzejewski A., Grzesiak W., Atrakcyjność fizyczna i samoocena a motywy decyzji o operacji plastycznej piersi oraz ocena jej następstw, 2010

Czy warto sięgać po tabletki na powiększanie biustu?
5 (100%) 3 ocen

6 komentarzy do “Czy warto sięgać po tabletki na powiększanie biustu?

 1. Kiedyś moja znajoma się chwaliła że poszła po tabletki antykoncepcyjne na powiększenie biustu.. Brała je tylko po to bo nie miała ani zaburzeń miesiączkowania ani potrzeby zabezpieczania bo nie miała nikogo… Czego to kobiety nie zrobią, żeby zbliżyć się do ,,ideału”. … Wg mnie jedyne rozsądne rozwiązanie to kupić dobry biustonosz i codziennie robić masaże.. Mimo tego że piszecie że niektóre tabletki na biust zawierają tylko zioła to ja i tak bym się na nie nie zdecydowała . …

  1. Kobiety potrafią zrobić wiele na swojego wyglądu a przecież 3 / 4 dziewczyn które operacyjnie powiększają biust robią to nie dlatego że go wogóle nie mają tylko tak jak mówisz zeby się zbliżyć do jakichś swoich wyobrażeń .

  1. Może i potrafią, ale tylko te ziołowe są bezpieczne, inne, szczególnie z niesprawdzonych źródeł, to sama trująca chemia. Myślę że duży biust nie jest czegoś takiego wart.

 2. Zdecydowanie jeśli już to krem do ujędrniania biustu. Podobno ten Frashe rzeczywiście działa, więc to naj bezpieczniejsze wyjście.

  1. na mnie podziałał
   ale trzeba liczyć się z tym że nie dzieje się to w tydzień
   i ze trzeba też robić masaże biustu i smarować się nim codziennie

Dodaj komentarz

Top
powiekszanie-piersi.net.pl