Czy krem na ujędrnienie biustu z drogerii wystarczy?

krem na ujędrnienie biustu

Nasze piersi wymagają odpowiedniej pielęgnacji już od młodych lat. Początkowo wystarczy im wsparcie w postaci nawilżenia, jednak z czasem będzie potrzebować pojędrnienia i regeneracji. Musimy pamiętać, że krem na biust jest jednym z elementów odpowiedniej dbałości o ten obszar naszego ciała. Konieczne są również masaże i ćwiczenia mięśni odpowiedzialnych za jego utrzymywanie. Bardzo istotną kwestią jest również noszenie odpowiednio dopasowanego biustonosza.

Wybór kremu ujędrniającego do biustu

Efekty jakie uzyskujemy stosując odpowiedni krem ujędrniający są ściśle zależne od kilku czynników. Pierwszym z nich jest oczywiście nasz wiek i kwestia tego „ile jest do zrobienia” i ile oczekujemy od kosmetyku. Z pewnością nie gwarantuje on cudów, jednak w połączeniu z masażami i ćwiczeniami może doprowadzić do uniesienia, ujędrnienia, nawilżenia i powiększenia biustu nawet o jeden rozmiar.

Młode dziewczyny, które oczekują niewielkich zmian mogą z pełną premedytacją stosować krem na ujędrnienie biustu Frashe (czytaj więcej), gdyż będą zadowolone z rezultatów. Uzupełnienie preparatów kosmetycznych innymi działaniami takimi jak regularne masaże, prysznice naprzemienne czy ćwiczenia pozwoli nam na osiągniecie lepszych efektów.

Z drogerii czy z apteki? Gdzie kupić krem na biust?

rozmiar biustuZależnie od naszych potrzeb i wieku najczęściej wystarczające jest regularne stosowanie kremu dostępnego w drogeriach. Posiadają one bogate składy, które pozytywnie wpływają na procesy jakie zachodzą w naszych piersiach, często wykorzystują naturalne składniki. Na aptecznej półce znajdziemy tzw. Cięższy kaliber czyli produkty określane mianem kosmeceutyków, o silnym działaniu z pogranicza medycyny oraz kosmetyki. Ich stosowanie, szczególnie bardziej długotrwałe najlepiej konsultować z lekarzem z uwagi na fakt, iż często występują w nich substancje mogące prowadzić do wystąpienia uzależnień.

Jeśli więc zależy Ci na naprawieniu niewielkich zmian w obrębie piersi, lub postanowiłaś wdrożyć działania profilaktyczne, które zapobiegną starzeniu się skóry oraz utracie jędrności Twoich piersi to do codziennego stosowania najlepszym wyborem będzie krem dostępy w jednej z drogerii. Pamiętaj jednak o dokładnym dopasowywaniu go do swoich potrzeb, wieku oraz jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią wybieraj jedynie preparaty predysponowane dla kobiet w tym wyjątkowym okresie.

Kremy na ujędrnienie biustu często zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy, który dzięki właściwościom wiązania wody powoduje stopniowe uniesienie i pojędrnienie piersi. Wskazany jest również kolagen, który wpływa na elastyczność i jędrność. Zastosowanie gliceryny pozwala na nawilżenie głębszych warstw naskórka i uzyskanie zdecydowanie piękniejszej i młodszej skóry. Nie bez znaczenia pozostają kompleksy witamin, a pośród nich przede wszystkim witamina E, określana mianem witaminy młodości. Zwróć uwagę również na preparaty, w których składzie znajduje się ekstrakt z zielonej herbaty, gdyż zawiera on cenne antyoksydanty, które zwalczają szkodliwe wolne rodniki tlenowe i przeciwdziałają procesom starzenia się skóry, dzięki czemu zachowujemy piękne i młodo wyglądając piersi na zdecydowanie dłuższy okres czasu.

Kategoria: Kremy
to-top